Poland, Travel, Holidays, Hotel
<< Strona główna
css Valid CSS!htmlValid HTML 4.01!AnyBrowser Correct in any browser!


Canadian WebAward (4/5)z
Informacje dla mediów


AktualnościKontakt Grafika - promocja Nasi Partnerzy FAQ - odpowiedzi na pytania


Szanowni Państwo,
Witamy w serwisie prasowym acrossPoland.com Serwis przygotowalismy z mysla o wszystkich osobach zainteresowanych działalnoscia serwisu. W szczególnosci kierujemy go do dziennikarzy i redaktorów prasy, radia, telewizji, Internetu.


Serwis
Serwis acrossPoland.com został uruchomiony w sierpniu 2004 roku jako wielojęzyczny przewodnik po atrakcjach turystycznych Polski i interesujących miejscach noclegowych. Zadaniem serwisu jest również tworzenie społeczności internetowej skupionej wokół wielojęzycznego forum dotyczącego turystyki w Polsce.

O tym jak powstaliśmy - historia
Polska bez Pragi ...

Partnerzy
Współpracujemy z serwisami informacyjnymi, muzeami, urzędami gmin i miast. Z listš naszych partnerów można się zapoznać w dziale Partnerzy

Przewodnik
Przewodnik na około 65 stronach maszynopisu dla każdej wersji językowej opisuje: 7 regionów Polski, 8 głównych miast, 14 Parków Narodowych, 71 miejsc uważanych za szczególnie interesujące, 42 zamki, 30 miejscowości wypoczynkowych, 13 uzdrowisk oraz 7 pól golfowych. Łącznie 192 atrakcje turystyczne. 

Oprócz opisów Internauci mogą korzystać ze wciaż wzbogacanej kolekcji zdjęć oraz dwóch wzajemnie się uzupełniających, interaktywnych map poglądowych. 

Miejsca noclegowe
Obok funkcji przewodnika, głównym zadaniem serwisu jest udostępnianie rzetelnej i wyczerpującej informacji na temat miejsc noclegowych w Polsce, zorganizowanych w 18 kategoriach. 

Wersje językowe
Cała strona WWW oraz informacja o regionach Polski jest opisana w 11 wersjach językowych (Polskiej, Angielskiej, Czeskiej, Francuskiej, Fińskiej, Greckiej, Rosyjskiej, Włoskiej, Portugalskiej, Chińskiej; i Japońskiej; w planach Niemiecka i Hiszpańska). Natomiast opis pozostałych atrakcji turystycznych przetlumaczono na 3 wersje językowye (Polska, Angielskia i Francuska; niebawem również wersja Rosyjska; w planach tłumaczenia na pozostałe 7 języków). 

Opis obiektów turystycznych jest dostępny w 4 językach (w planach tłumaczenia na pozostałe 6 oraz kilka dodatkowych). W niedalekiej przyszłości, każdy obiekt będzie dodatkowo uzupełniany o kilkudziesięciozdaniowy opis w 3 wybranych językach.

Aktualnie przygotowujemy nową wersję serwisu. Nasi klienci będą mogli zaprezentowac w naszym vortalu restauracje, a w niedalekiej przyszłości również kilkanaście innych typów obiektów.

Promocja strony
Strona została ręcznie zarejestrowana w ponad 200 najważniejszych katalogach oraz około 40 wyszukiwarkach (search-engines) Cały czas prowadzona jest również kampania bannerowa na zaprzyjaźnionych serwisach.. 

Technologia i zgodność ze standardami
Strona została wykonana zgodnie z zaleceniami W3C dotyczącymi HTML oraz CSS. Serwis został stworzony zgodnie z ideą crossbrowseringu

Graficzne materiały promocyjne
Materiały promocyjne >>

Kontakt
Dane kontaktowe >>

Kontakt   Reklama   Materiały Graficzne   Mapa serwisu Copyright ©   PressRoom Partnerzy Reklamuj Obiekt