marketing operations marketing i technologia

Lubartow Kozlowek Janow Podlaski Poland Main Page/Strona Glowna Japonec jazyk Číňan jazyk Portugalec jazyk Ital jazyk Ruský řecký jazyk Finnish/Suomi francouzský če±tina anglicky polský

Favorit  |

poland
Přes 1000 let evropské historie ovlivnilo dnešní obraz Polska jako základu přírodní... >>

European vacation: Západ
European vacation in Poland - choose a place

Pensjonat Uroczysko Zaborek
Janów Podlaski,

Price / day: 85 CZK

phone(083)341 30 68

Zde klikněte pro více informacígo


Poland wczasy Poland wakacje
travel
Wczasy w Polsce
travel Wczasy w Polsce
Nezvyklý: Kozlowek, Janow Podlaski, Hrady: Lubartow

Ve východní části Polska

Ve východní části Polska stojí za to zavítat do //Kazimierz Dolny// , kde objevníte tři historické kříže na blízké hoře. Odtud se můžete vydat na cestu do //Białowieskiego// Bialowieského národního parku, který byl zařazen UNESCem mezi světové největší přírodní rezervace. Je domovem zubrů, kteří se stali ohroženým druhem. V //Krupia//, //Lublin//, //Kazimierz// a //Janowiec// čekají úžasné hrady na ty, které zajímá historie a architektura.

Tato část Polska má další přírodní památky jako //Czerniki// nebo chrám sv. Stanislava z roku 1612 a opevněný hrad z roku 1615. Je zde bezpočtu cyklistických a pěších tras. //Lublin// hostí národní trubačský festival a mnoho dalších událostí pro starší stejně jako mladší publikum. Objevíte zde Korunní tribunál ze 16. století nejvyšší soudní dvůr provincie //Malopolska//. Kaple ze 14. století je dalším důvodem pro slávu města.Město //Zamość//, které je na seznamu UNESCO, je jedním ze tří polských měst, které bylo schopné odolat švédskému obležení v roce 1656.Město //Chełm// je starobylé město s úžasnou horou v centru se starým kostelem na vrcholu.

Kuchyně tohoto regionu je podobná oblasti //Bieszczady// a střednímu Polsku

   
Go! travel Poland
Mailing: Write your e-mail address! You will receive the newest information about places to stay and about european vacation in Poland.

Across Poland
Reklama


Kontaktujte nas   Reklama   Propagace   Mapa serveru Copyright ©